Twoja Sesja Fotograficzna

Sesja fotograficzna to nie tylko wspaniały prezent ale równniez i pamiątka na lata. Samemu dla siebie, dla kogoś, czy też w parze, uwiecznia nas i pozwala zatrzymać czas.

Jak przygotować się na sesję fotograficzną?

 

Wiosna sprzyja odważnym czynom, takim jak np. Sesja Fotograficzna Aktu.

Szybkie decyzja, kilka wyjść na słoneczko i przed obiektyw. 

 

Jeśli podjełaś już właściwą decyzję to przeczytaj kilka małych uwag, jak przygotować się poprawnie na sesję -  nie zaszkodzi, a na pewno pomoże osiągnąć pozytywne rezultaty w kadrze.


Nie opalaj się przed sesją, wyrównanie koloru skóry na zdjęciu to dla fotografa bardzo trudna i żmudna praca, chyba że chcesz na swoich zdjęciach mieć uwiecznione białe łatki skóry.
Kilka dni wcześniej już ubieraj do chodzenia buty na wysokim obcasie tak, aby łydka na zdjęciach była naprężona. Ładnie wyprofilowane światłem łydki dają poczucie lekkości w kadrze.
Ciało przed sesją powinno być bardzo dobrze nawilżone, pamiętaj o stosowaniu balsamu codziennie przez kilka dni przed sesją, skóra powinna być gładka i sprężysta.
Szybkie zrzucenie nadwagi nie pomoże, a nawet może trochę zaszkodzić, łatwiej wymodelować światło na większym brzuszku aniżeli gubić cienie na wiszącej nienapiętej skórze. Dużo lepszym rozwiązaniem jest tydzień dwa wcześniej pochodzić na siłownię, rowerek czy basen.
Zadbaj o włosy, nałóż odżywkę dzień wcześniej, zadbaj o makijaż.
Co najlepiej zabrać z sobą na sesję?
- kilka par kompletów bielizny
- pończochy ( nie kabaretki)
- pas do pończoch
- buty na wysokim obcasie, najlepiej czarne
- jeansy
- koszulę białą (może być męża)
- dobry humor :)

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
© companyname

Ta strona została utworzona za pomocą 1&1 MyWebsite .